EKSPERCI Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Ireneusz Tomczak

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY

+48 (22) 314 14 60


Od niemal 10 lat inwestuje i rozwija projekty związane z wiedzą i edukacją. Współtwórca i partner trzech funduszy early stage: Nowy Horyzont (POIG 3.1), Knowledge Hub oraz AgriTech. Przedsiębiorca, ekspert, inwestor specjalizujący się kreowaniu nowych projektów biznesowych i budowaniu ich wartości, szczególnie projektami z zakresu B+R i transferu technologii.
Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w branży edukacyjnej oraz technologicznej, specjalizujący się kreowaniu innowacyjnych projektów biznesowych i budowaniu ich wartości, szczególnie w obszarze knowledge & marketing digital.
Od początku swojej kariery związany z rynkiem szkoleń i doradztwa w Polsce. Współtworzył powstający rynek T&D, członek założyciel PSTD (Polish Society for Training and Development, filia ASTD), od 2008 roku Board Member a następnie President w IFTDO (International Federation of Training & Development Organisations) światowej organizacji HRD zrzeszającej blisko 700 000 członków z 40 krajów świata.
Od 2006 roku założyciel i Prezes Fundacji Obserwatorium Zarządzania, akredytowanego ośrodka innowacji (AOI) przez Ministerstwo Rozwoju. Inicjator powstania ekosystemu dla grupy projektów związanych z rozwojem edukacji cyfrowej, pod wspólnym sub-brandem Digital Knowledge.

Dagmara Strzębicka

MENEDŻER INWESTYCYJNY


Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w inwestycjach typu seed, głównie jako współpracownik funduszy i inwestorów indywidualnych, m.in. Trio Fund, Black Swan Fund, Lewiatan Business Angels. Specjalizuje się w modelowaniu biznesowym, ocenie potencjału rynkowego, marketingu strategicznym i pozyskiwaniu kapitału. Jako trenerka i mentorka w programach akceleracyjnych i konkursach startupowych pomaga lepiej zrozumieć mechanizmy biznesowe, przemyśleć model i zweryfikować szanse powodzenia projektu. Dagmara odpowiada za pozyskiwanie i selekcję projektów, nadzoruje proces inwestycyjny i współpracuje ze spółkami portfelowymi.

Marcin Pytel

MENEDŻER INWESTYCYJNY


Marcin Pytel jest inwestorem dobrze znanym w polskim środowisku startupowym. Jego portfolio obejmuje najwartościowsze od ponad 10 lat projektu polskiego internetu, inwestuje w innowacyjne projekty technologiczne tj. Brainly, DocPlanner czy GoldenLine, aktywnie angażując się w ich rozwój.
Odpowiedzialny jest za tworzenie koncepcji oraz strategii rozwoju. Współuczestniczy w finansowaniu czołówki polskich startupów z obszaru edtech, gaming czy hrtech. Brał udział w pozyskaniu dla nich kolejnych rund finansowania oraz exitów, co ważne w środowisku międzynarodowych funduszy tj. Point Nine Capital, amerykański General Catalyst Partners czy Naspers.

Remigiusz Czerniej

CTO (Chief Technology Officer)


Specjalista w obszarze rozwoju projektów ICT ze szczególnym uwzględnieniem technologii teleinformatycznych, softwarowych oraz cyber bezpieczeństwa. Od ponad 10 lat finansuje i rozwija nowatorskie projekty realizowane przy udziale zespołów badawczych i wdrożeniowych, czego efektem są liczne inwestycje zakończone efektywnymi komercjalizacjami i sukcesami biznesowymi. Ponadto, działając na rynkach międzynarodowych, Remigiusz posiada szerokie kontakty zarówno w korporacjach technologicznych i telekomunikacyjnych, głównie w Chinach , USA, Europie i Izraelu. Remigiusz zaangażowany jest w sourcing i rozwój projektów, budowanie wartości i wsparcie spółek w rozwijaniu sprzedaży i partnerstw strategicznych.

Jan Wykrytowicz

MENEDŻER INWESTYCYJNY


Ekspert w dziedzinie badań i strategii biznesowych (w tym transformacji digitalowych) z kilkunastoletnim doświadczeniem w budowaniu i rozwijaniu marek na rynku mediowym. Pełnił kierownicze funkcje w największych spółkach mediowych w Polsce - CANAL+ oraz TVN. W latach 2015-2017 wprowadził na rynek i zarządzał jednym z pierwszych Corporate VC w Polsce - TVN Ventures. Doradza w procesach inwestycyjnych na etapie seed i early stage growth. Juror podczas miedzynarodowych konkursów startupowych. Wykłada na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Jan jako menedżer inwestycyjny odpowiada za pozyskiwanie projektów i całościowy nadzór nad procesem inwestycyjnym oraz zarządzanie spółkami portfelowymi.

Anna Kornaszewska Styś

CFO (Chief Finance Officer)


Dyrektor finansowa z 20-letnim doświadczeniem na stanowisku związanym z zarządzaniem finansami, szczególne w środowisku startup’owym. Posiada gruntowną wiedzę z obszaru zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej, przepisów podatkowych oraz doświadczenie i umiejętności zarządzania zespołem. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem finansowym przedsiębiorstwa, planowania i ewidencji finansowej, a także sprawozdawczości do wyższego szczebla w przedsiębiorstwie. Jako zewnętrzny Dyrektor Finansowy sprawuje nadzór finansowo - kontrolingowy nad portfelem ponad 40 firm w ramach 2 funduszy VC.

Monika Nowacka-Sahin

EKSPERT DS. AKCELERACJI BIZNESOWEJ


Ekspert w obszarze projektowania programów edukacyjno-szkoleniowych. Kierownik dużych projektów edukacyjno-szkoleniowych współfinansowanych z funduszy UE m.in.: ‘Profesjonalny Menedżer E-biznesu’, ‘Nowe Media w Edukacji’. Od lat wspiera zajmuje się plasowaniem projektów eventowych, również wspieranych nowoczesnymi technologiami. Pomysłodawczyni i organizatorka kilkuset eventów, warsztatów, szkoleń biznesowych z kilkunastoletnim doświadczeniem, wśród nich Kongres Kadry, Kongres Sprzedaż i wiele innych. Obecnie współpracuje z Fundacją Obserwatorium Zarządzania tworzy i realizuje projekty edukacyjne w centrum konferencyjno-technologicznym Fundacji - Digital Knowledge Village.

Piotr Maczuga

CKO (Chief Knowledge Officer)


Od ponad dekady zajmuje się zagadnieniami wykorzystania nowych technologii w edukacji dorosłych. Współautor podręczników w zakresie webinariów, webcastów, knowledge pills i innych metodyk, autor szkoleń z zakresu wykorzystania multimediów w uczeniu i biznesie oraz publikacji poświęconej tej tematyce. Na co dzień kieruje Digital Knowledge Lab - największym studiem produkcji multimedialnych treści edukacyjnych w Polsce działającym w ramach ekosystemu Digital Knowledge Village. Wykłada w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Robert Jarski

Menedżer Inwestycyjny


Konrad Ozdowy

Menedżer Inwestycyjny


Koordynator programów akceleracyjnych z wieloletnim doświadczeniem w ekosystemie startupowym. Pomyślnie sprzedał swój startup i teraz wspiera przedsiębiorców w ich drodze do sukcesu. Posiada wysokie kwalifikacje w zakresie pozyskiwania funduszy, doradztwa biznesowego, planowania i organizacji dużych wydarzeń, a także sprzedaży detalicznej i e-commerce. Przez ponad 10 lat aktywnie zajmował się rozwojem biznesu. Kreatywny i analityczny, sprawdzony negocjator i odnoszący sukcesy organizator wydarzeń.

Agata Staszak

Analityk Inwestycyjny


Sylwia Domańśka

Conrolling


"Education is the most powerful weapon which you can use to change the world."

Nelson Mandela